شرکت فنی و مهندسی آرمان تدبیر ( دانش محور ) توسط فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعتی شریف و سایر دانشگاههای معتبر کشور بنیانگذاری گردیده و همانطور که از نام شرکت استنباط می شود سعی بر این است که با به کارگیری تدبیر و همچنین محوریت دانش ، نقش خود را در خدمت رسانی به صنایع کشور از جمله نفت ، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع فولاد و … ایفا نماید. کارشناسان این شرکت دارای سوابق و تجربیات ارزنده ای در حوزه صنایع مذکور بوده و آشنایی کافی با قطعات ، عملکرد و دقت ابعادی و متریالی آنها دارند. جهت استفاده حداکثری از توان فنی و پتانسیل ساخت موجود در کشور این شرکت برای اولین بار در ایران و در حوزه نفت و گاز ایده “هسته هوشمند – شبکه توانمند” مطرح و اجرا نموده است. در حال حاضر علاوه بر مجموعه کارگاهی تخصصی ، بیش از 10 کارگاه تخصصی ساخت از جمله کارگاه های جوشکاری، نورد و فرمینگ ، بریز کاری ، ریخته گری دقیق، فنرسازی،پیچ و مهره سازی و… به عنوان شرکای فنی ، با بهره گیری از دانش و تجربیات و همچنین نظارت کامل و مستقیم کارشناسان این شرکت کار ساخت قطعات را انجام می دهند. قطعات ساخته شده توسط اين شرکت از نظر مت﷼ و ھمچنين تلرانسھا و دقتھای ابعادی مطابق با استانداردھای معتبر بين المللی ھمانند API,NACE,ASTM,ASME و … بوده و گواھی نامه ھای مربوطه و ھمچنين ضمانت نامه کارکرد توسط اين شرکت ارايه می گردد. قطعات در بسته بندی مناسب و به ھمراه مدارک فنی مانند گواھی آناليز شيميايی، ريز ساختار و متالوگرافی، سختی سنجی، بالانس ديناميک و استاتيک، تستھای UT,PT,RT و … وساير گواھی نامه ھای مورد نياز بر حسب عملکرد قطعه و درخواست کارفرما که از مراکز معتبر اخذ گرديده ، تحويل داده می شوند.همچنین این شرکت افتخار این را دارد که به عنوان اولین شرکت خصوصی در ایران دارای تفاهم نامه همکاریهای مشترک در حوزه های علمی، تحقیقاتی و صنعتی با دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

دانلود کاتالوگ Marquee_images

An oil refinery is pictured 22 September

  خط مشی شرکت:

 –         به کارگیری تدبیر و هوشمندی در انجام امور

–         ارتقاء سطح دانش و تخصص پرسنل شرکت

–         افزایش میزان رضایتمندی مشتریان و کلیه ذینفعان

–         بهبود مداوم کیفیت خدمات و محصولات تولیدی

–         برقراری نظم و انظباط در ساختار سازمانی

–         رعایت تعهد و اخلاق حرفه ای مهندسی 

ماموریت و چشم انداز ها:

–         توسعه و تربیت منابع انسانی متخصص در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

–         کمک به افزایش و ارتقاء دانش مهندسی  در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

         تغییر در تفکر سنتی “صرفا مهندسی معکوس” به “طراحی، تحلیل، شبیه سازی و مهندسی مجدد” قطعات و مجموعه ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی،نیروگاهی و …

–         ساخت قطعات با دقت و کیفیت بالا مطابق با استانداردهای معتبر بین المللی از جمله API,ASTM,ASME,NACE,DIN,ISO,…

–         تجهیز و توسعه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری در راستای ماموریت های شرکت

پیام مدیر عامل :

شرکت فنی و مهندسی آرمان تدبیر ، از سال 1383 به طور غیر رسمی فعالیت خود را در حوزه های مختلف طراحی و ساخت قطعات صنایع مختلف آغاز نمود. بنیان گذاران این شرکت از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه صنعتی شریف و سایر دانشگاه های معتبر کشور بوده و پس از گذشت قریب به ده سال ازکسب تجربیات ارزنده در صنعت ، تصمیم به تاسیس شرکت به صورت حقوقی  نمودند. در سالی که دولت آن دولت تدبیر و امید نامگذاری شد و با هدف به کارگیری تدبیر دانش محور در مدیریت و اداره شرکت، این شرکت نام خود را در اداره ثبت شرکتها “آرمان تدبیر دانش محور” به ثبت رسانید. دو واژه آخر “دانش محور” تاکید بر این مهم دارد که بنیانگذاران شرکت سعی بر این دارند که با تکیه بر محوریت علم و دانش، نقش خود را در شکوفایی صنعت کشور بر این اساس مهم که امروزه در جوامع پیشرفته صنعتی از ارکان اصلی رشد می باشد، ایفا نمایند. شعار اصلی شرکت که “هسته هوشمند، شبکه توانمند” است، دلالت بر به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد در هسته مرکزی شرکت و همچنین بهره مندی از توان و پتانسیل صنایع کوچک و توانمند سازی علمی و انتقال دانش و تجربیات به آنها ، جهت ساخت قطعات و مجموعه های صنعتی با کیفیت قابل رقابت با سازنده های خارجی و بر اساس استانداردهای معتبر و به روز دارد.

امید است با ایجاد تعاملی سازنده با کارفرمایان، کارکنان و کلیه ذینفعان سازمان خود بتوانیم اهداف متعالی شرکت را محقق نموده و از این راه دین خود را در پیشرفت و تعالی میهن عزیزمان به درستی ادا نماییم.

با سپاس

هومن ملکى- مدیر عامل